1.9.2018

1
GEOLÓG ROŽŇAVA/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
464.00
2
STO VALČA/ŠK PRIEVIDZA
394.44
3
LOKOMOTÍVA VRÚTKY/ŠK PRIEVIDZA
311.07
4
STO VALALIKY
294.42
5
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
208.38
6
ŠKST RUŽOMBEROK
159.22
7
OŠK ZAVAR/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
154.25
8
ŠKST TOPOĽČANY
151.06
9
ŠKST RUŽOMBEROK
142.97
10
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
135.31
11
ŠKST RUŽOMBEROK
134.18
12
ŠKST TOPOĽČANY
109.27
13
ŠKST KARLOVA VES
105.78
14
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
94.42
15
MKST NOVÁ DUBNICA
94.30
16
ŠKST TOPOĽČANY
91.49
17
MSK ČADCA
89.67
18
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
87.00
19
MSK ČADCA
82.67
20
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
82.59
21
MSK ČADCA
79.67
22
ŠK PRIEVIDZA
78.55
23
TZO BYTČA
75.07
24
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
74.93
25
MSTK VTJ MARTIN
72.38
26
STK SOKOL STRÁNSKE
70.10
27
STK LUČENEC - KALINOVO
68.82
28
ŠKST RUŽOMBEROK
65.37
29
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
62.11
30
ŠKST MICHALOVCE
61.79
31
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
61.49
32
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
59.22
32
TJ GASTO GALANTA/ŠK ŠOG NITRA
59.22
34
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
49.81
35
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
46.22
36
ŠKST MICHALOVCE
39.61
37
ŠKST TOPOĽČANY
38.90
38
MKST V. KAPUŠANY
38.18
39
ŠKST MICHALOVCE
38.09
40
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
37.74
41
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
36.72
42
MSK ČADCA
35.81
43
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
35.19
44
STO VALČA
34.33
44
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
34.33
46
ŠK ŠOG NITRA
32.95
47
STO VALČA
31.79
48
KST DRIVE TR. JASTRABIE
30.52
49
STK LUČENEC - KALINOVO
30.47
50
STO VALČA
29.66
50
MKST NOVÁ DUBNICA
29.66
50
STO VALČA
29.66
53
STK STREKOV
29.23
54
ŠKST RUŽOMBEROK
29.15
55
KST PLUS40 TREBIŠOV
29.01
56
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
28.73
57
ŠKST HUMENNÉ
28.59
58
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
28.39
59
STO VEĽKÝ BIEL
28.29
60
ŠK ŠOG NITRA
27.71
61
MSTK TVRDOŠÍN
27.37
62
STK LUČENEC - KALINOVO
27.32
62
STO VALALIKY
27.32
64
PROPRIA KÚTY
25.83
65
STK LUČENEC - KALINOVO
25.63
66
STO VEĽKÝ BIEL
25.43
67
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
24.61
68
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
24.57
69
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
24.25
70
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
23.92
71
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ/ŠKST RUŽOMBEROK
23.90
71
MSK ČADCA
23.90
73
ŠKST TOPOĽČANY
23.56
74
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
22.85
75
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
22.71
76
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
22.55
77
TJ GASTO GALANTA
22.39
78
STK MALACHOV
22.21
79
SŠK POPROČ
21.41
80
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
21.36
80
ŠK ŠOG NITRA
21.36
80
STK PC TRENČ.TEPLÁ
21.36
80
ŠKST HUMENNÉ
21.36
84
TJ SOKOL JAKUBANY
21.09
85
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
20.34
86
STK MALACHOV
20.22
87
STO SPOJE IVANKA
20.20
88
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
19.96
88
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
19.96
90
STO VALALIKY
19.94
90
ŠKST HUMENNÉ
19.94
92
MŠK ŽIAR/HRONOM
19.65
93
STO VEĽKÝ BIEL
19.52
94
OŠK ZAVAR/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
19.47
95
MSTK TVRDOŠÍN
19.11
96
STO VALALIKY
19.07
97
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
18.89
98
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
18.60
99
ŠKST HUMENNÉ
18.39
100
MSK ČADCA
18.30
101
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
17.84
102
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
17.71
103
MSK ČADCA
17.48
104
STO VALALIKY
17.33
105
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
17.26
105
STK MALACHOV
17.26
107
MSK ČADCA
16.88
108
MSTK TVRDOŠÍN
16.77
109
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
16.59
110
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
16.46
111
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
16.24
112
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
15.53
113
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
15.25
114
MSK ČADCA
15.14
114
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
15.14
114
MSK ČADCA
15.14
117
MSK ČADCA
14.50
117
MSK ČADCA
14.50
117
STO VALČA
14.50
120
ŠKST RUŽOMBEROK
14.40
121
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
13.56
122
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
13.55
123
MKST NOVÁ DUBNICA
13.31
123
KST DRIVE TR. JASTRABIE
13.31
123
KERAMING TRENČÍN
13.31
123
ŠK ŠOG NITRA
13.31
123
TJ NIŽNÁ
13.31
128
TZO BYTČA
13.02
128
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
13.02
130
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
12.58
131
KST PLUS40 TREBIŠOV
12.50
132
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
12.49
133
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
11.76
134
STO VALALIKY
11.20
135
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
10.92
135
ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
10.92
137
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
10.78
137
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
10.78
139
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
10.66
139
ŠK LOZORNO
10.66
141
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
10.65
142
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
8.95
143
TJ GASTO GALANTA
8.80
144
STK LUČENEC - KALINOVO
8.79
144
MSK ČADCA
8.79
144
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
8.79
147
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
8.74
148
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
8.52
148
STC ROHOŽNÍK
8.52
150
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
8.32
151
ŠKST HUMENNÉ
8.31
152
STK PC TRENČ.TEPLÁ
8.04
152
STK LUČENEC - KALINOVO
8.04
152
KST RAKSIT
8.04
152
TJ GASTO GALANTA
8.04
152
TJ GASTO GALANTA
8.04
157
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
7.84
158
TJ GASTO GALANTA
7.76
159
JMC LUŽANY
7.43
160
OŠK VYŠNÝ ŽIPOV
6.94
161
ŠKST KARLOVA VES
6.82
162
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
6.77
163
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
5.71
164
ŠKST KARLOVA VES
5.51
165
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
5.33
166
STO SVÄTÝ JUR
5.11
166
ŠKST KARLOVA VES
5.11
168
STO SPOJE IVANKA
4.87
169
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
4.84
169
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
4.84
169
TZO BYTČA
4.84
169
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
4.84
173
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
4.83
174
TJ GASTO GALANTA
4.79
175
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
4.61
175
STO SVÄTÝ JUR
4.61
177
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
4.52
178
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.08
179
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
3.74
179
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
3.74
181
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
3.71
182
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
3.70
182
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
3.70
182
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
3.70
182
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
3.70
182
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
3.70
182
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
3.70
182
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
3.70
189
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.46
190
STO SNINA
3.41
191
OKST REGMONT HRAŇ
3.38
192
STO SNINA
3.10
193
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.07
193
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
3.07
193
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.07
193
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
3.07
197
PROPRIA KÚTY
2.96
197
SK VYDRANY
2.96
197
PST STUPAVA
2.96
197
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
2.96
197
SK VYDRANY
2.96
202
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
2.85
202
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
2.85
204
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
2.74
205
STJ DRUŽBA BARDEJOV
2.69
205
STJ DRUŽBA BARDEJOV
2.69
207
ŠKST MICHALOVCE
2.14
208
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
1.97
208
OSK KRAKOVANY
1.97
210
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
1.44
211
STK BOJNIČKY
1.36
211
STK BOJNIČKY
1.36
211
STK BOJNIČKY
1.36
214
OKST REGMONT HRAŇ
1.20
215
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
1.14
215
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
1.14
217
STO VEĽKÝ BIEL
0.55
218
STK SENEC
0.30