1.5.2019

1
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
373.35
2
ŠKST TOPOĽČANY
284.25
3
OŠK ZAVAR
232.35
4
SK KARPATIA PRIEVIDZA
181.67
5
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
175.27
6
STK LUČENEC - KALINOVO
160.46
7
ŠKST TOPOĽČANY
145.03
8
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
118.17
9
MSK ČADCA
107.68
10
ŠKST RUŽOMBEROK
104.99
11
MKST NOVÁ DUBNICA
104.02
12
MSK ČADCA
102.58
13
STK SOKOL STRÁNSKE
99.23
14
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
97.68
15
ŠKST TOPOĽČANY
94.77
16
PROPRIA KÚTY
93.46
17
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
88.88
18
MSTK VTJ MARTIN
88.54
19
OŠK ZAVAR
85.93
20
MSK ČADCA
83.95
21
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
79.32
22
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
78.07
23
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
77.61
24
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
73.33
25
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
71.33
26
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
65.26
27
KST RAKSIT
63.82
28
ŠK ŠOG NITRA
60.24
29
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
58.99
30
STO VALALIKY
58.78
31
STK LUČENEC - KALINOVO
58.23
32
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
58.12
32
STK LUČENEC - KALINOVO
58.12
34
ŠKST MICHALOVCE
56.24
35
ŠK ŠOG NITRA
55.69
36
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
55.40
37
ŠKST MICHALOVCE
55.14
38
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
54.62
39
MSK ČADCA
53.90
40
MSK ČADCA
53.79
41
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
53.69
42
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
53.45
43
STO VALALIKY
51.12
44
STO VALČA
48.10
45
ŠK ŠOG NITRA
46.41
46
STO VALALIKY
46.18
47
ŠK ŠOG NITRA
45.82
48
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
44.03
49
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
43.73
50
STO VALČA
43.67
51
ŠKST HUMENNÉ
42.67
52
MŠK ŽIAR/HRONOM
42.30
53
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
41.80
54
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
39.30
54
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
39.30
56
MKST NOVÁ DUBNICA
39.13
57
ŠK PRIEVIDZA
38.69
58
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
38.60
59
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
38.38
59
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
38.38
61
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
37.90
62
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
37.35
63
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
35.93
63
MSK ČADCA
35.93
65
ŠKST MICHALOVCE
35.68
66
STO VEĽKÝ BIEL
34.77
67
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
34.36
68
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
34.26
69
STO SPOJE IVANKA
33.14
70
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
32.58
71
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
32.51
72
ŠKST KARLOVA VES
32.26
73
ŠK ŠOG NITRA
31.59
73
ŠKST RUŽOMBEROK
31.59
75
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
31.29
76
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
30.84
77
OŠK SLOVENSKÝ GROB
30.26
78
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
29.77
79
STK MALACHOV
29.72
80
TTC ANGERN (AUT)
29.45
81
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
29.02
82
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
28.46
83
STO VEĽKÝ BIEL
28.39
84
MSTK TVRDOŠÍN
28.38
85
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
27.37
86
KST PLUS40 TREBIŠOV
27.13
87
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
26.72
88
STO KLASOV
26.60
88
TJ GASTO GALANTA
26.60
88
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
26.60
91
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
25.95
92
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
25.09
93
MSTK TVRDOŠÍN
25.02
94
KST RAKSIT
24.41
95
STK BLATNÉ
24.21
96
ŠK ŠOG NITRA
23.33
96
STO KLASOV
23.33
96
STK BLATNÉ
23.33
96
ŠK ŠOG NITRA
23.33
96
STO SPOJE IVANKA
23.33
96
KST RAKSIT
23.33
96
STO SPOJE IVANKA
23.33
96
ŠK ŠOG NITRA
23.33
104
SŠK POPROČ
21.92
105
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
21.56
106
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
21.04
107
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
20.30
108
STK LUČENEC - KALINOVO
20.13
109
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
20.11
110
STK ZBEREKO KOŠICE
19.69
111
STO VALALIKY
19.11
112
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
19.08
113
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
18.95
114
ŠKST KARLOVA VES
18.69
115
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
18.63
116
STO SVÄTÝ JUR
18.62
117
ŠKST HUMENNÉ
18.54
118
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
17.92
119
STO SVÄTÝ JUR
17.81
120
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
17.80
121
MKST V. KAPUŠANY
17.61
122
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
17.43
123
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
17.36
123
STO VEĽKÝ BIEL
17.36
125
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
17.23
125
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
17.23
127
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
17.20
128
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
17.16
129
MSK ČADCA
17.10
130
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
16.31
131
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
16.02
132
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
15.54
133
MSTK TVRDOŠÍN
15.08
134
TZO BYTČA
14.80
135
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
14.02
136
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
13.99
136
MSK ČADCA
13.99
136
MSK ČADCA
13.99
139
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
13.97
140
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
13.70
141
MSK ČADCA
13.44
142
STO SPOJE IVANKA
12.85
143
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
12.36
144
STO VALČA
12.15
145
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
11.86
146
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
11.39
147
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
11.38
148
ŠKST KARLOVA VES
11.34
149
MSK ČADCA
11.24
150
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
10.80
151
OŠK SLOVENSKÝ GROB
10.75
151
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
10.75
153
STK LUČENEC - KALINOVO
10.56
154
TJ GASTO GALANTA
9.94
155
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
9.86
156
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
9.45
157
ŠKST HUMENNÉ
9.06
158
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
9.03
159
MŠK ŽIAR/HRONOM
9.01
160
ŠKST HUMENNÉ
7.85
161
ŠKST HUMENNÉ
7.75
162
MSK MALACKY
7.36
163
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
7.20
164
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
7.08
165
STKM PODLAVICE
6.97
165
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.97
167
MŠK ŽIAR/HRONOM
6.90
167
STKM PODLAVICE
6.90
167
STKM PODLAVICE
6.90
170
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.68
171
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
6.61
172
OŠK BETLANOVCE
6.38
172
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
6.38
174
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
6.29
175
STK BOJNIČKY
6.26
176
STO SPOJE IVANKA
6.18
177
STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.15
178
SST EUROMILK DUN.STREDA
6.12
179
TZO BYTČA
6.09
179
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
6.09
179
ŠKST RUŽOMBEROK
6.09
182
STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.00
183
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
5.88
184
ŠKST RUŽOMBEROK
5.77
184
MŠK ŽIAR/HRONOM
5.77
186
STK LUČENEC - KALINOVO
5.64
187
STKM PODLAVICE
5.40
187
MŠK ŽIAR/HRONOM
5.40
187
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
5.40
190
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
5.39
191
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.37
192
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
5.34
192
ŠKST MICHALOVCE
5.34
194
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
5.20
194
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
5.20
196
MSK ČADCA
5.04
196
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
5.04
196
MSK ČADCA
5.04
199
STK BOJNIČKY
4.70
199
SST EUROMILK DUN.STREDA
4.70
199
SST EUROMILK DUN.STREDA
4.70
199
SST EUROMILK DUN.STREDA
4.70
199
SST EUROMILK DUN.STREDA
4.70
204
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
4.65
205
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.55
206
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.52
207
MSK ČADCA
4.41
207
MSK ČADCA
4.41
209
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
4.28
210
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
4.12
210
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.12
212
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.09
212
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.09
212
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
4.09
212
ŠKST HUMENNÉ
4.09
216
ŠKST POLTÁR
3.90
217
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
3.74
218
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
3.56
218
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
3.56
218
KST PLUS40 TREBIŠOV
3.56
221
STK BOJNIČKY
3.55
222
ŠKST RUŽOMBEROK
3.29
223
TTC MAJCICHOV
3.22
224
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
3.16
225
SEVERKA KEŽMAROK
2.83
226
STJ DRUŽBA BARDEJOV
2.82
227
STC ROHOŽNÍK
2.64
228
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
2.58
228
ŠKST HUMENNÉ
2.58
230
ŠK LOZORNO
2.47
231
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
2.44
231
SEVERKA KEŽMAROK
2.44
231
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
2.44
234
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
2.33
235
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
2.18
236
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
2.06
236
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
2.06
236
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
2.06
236
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
2.06
240
MSK ČADCA
1.96
240
KST DRIVE TR. JASTRABIE
1.96
240
KERAMING TRENČÍN
1.96
240
TJ NIŽNÁ
1.96
240
MSK ČADCA
1.96
245
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
1.91
246
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
1.78
247
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
1.70
248
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.59
249
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
1.19
249
PROPRIA KÚTY
1.19
249
SK VYDRANY
1.19
249
PST STUPAVA
1.19
249
SK VYDRANY
1.19
254
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
1.10
254
STO SNINA
1.10
254
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
1.10
254
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
1.10
258
STJ DRUŽBA BARDEJOV
0.91
258
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
0.91
260
STJ DRUŽBA BARDEJOV
0.80
261
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
0.65
262
OKST REGMONT HRAŇ
0.47