1.1.2019

1
ŠKST TOPOĽČANY
300.82
2
SK KARPATIA PRIEVIDZA
188.05
3
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
136.62
4
ŠKST MICHALOVCE
124.67
5
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
120.23
6
ŠKST TOPOĽČANY
104.51
7
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
94.90
8
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
94.19
9
MSK ČADCA
90.27
10
STK LUČENEC - KALINOVO
72.18
11
KST RAKSIT
71.41
12
STK RYBNÍK
67.28
13
STO VALALIKY
66.73
14
ŠK ŠOG NITRA
60.53
15
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
58.25
16
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
56.46
17
TTC ANGERN (AUT)
55.74
18
STK LUČENEC - KALINOVO
53.30
19
ŠK ŠOG NITRA
53.25
20
MSK ČADCA
51.57
20
STO VEĽKÝ BIEL
51.57
22
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
50.95
23
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
48.78
24
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
48.16
25
SŠK POPROČ
46.29
26
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
42.85
27
ŠK ŠOG NITRA
41.00
28
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
39.36
28
ŠK ŠOG NITRA
39.36
30
TJ GASTO GALANTA
38.43
31
MSTK TVRDOŠÍN
38.18
32
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
38.14
33
ŠKST RUŽOMBEROK
37.28
34
ŠKST HUMENNÉ
37.19
34
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
37.19
34
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
37.19
37
ŠK ŠOG NITRA
36.11
37
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
36.11
39
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
34.90
40
STO VALČA
34.89
41
STO VALALIKY
34.25
42
ŠKST HUMENNÉ
34.22
43
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
33.96
44
STKM PODLAVICE
33.94
44
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
33.94
44
STK HRONOVCE
33.94
44
KST RAKSIT
33.94
48
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
33.78
49
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
33.34
50
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
33.32
51
ŠK PRIEVIDZA
32.46
52
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
31.54
53
MSK ČADCA
30.18
54
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
29.16
54
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
29.16
54
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
29.16
54
ŠKST RUŽOMBEROK
29.16
54
STO VALALIKY
29.16
59
ŠKST HUMENNÉ
28.97
59
KST RAKSIT
28.97
61
KST RAKSIT
27.79
62
ŠK ŠOG NITRA
27.75
63
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
27.60
64
ŠKST HUMENNÉ
27.33
65
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
26.50
66
ŠKST TOPOĽČANY
26.43
66
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
26.43
68
STKM PODLAVICE
26.29
69
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
25.78
70
ŠKST HUMENNÉ
24.97
71
ŠKST TOPOĽČANY
24.88
72
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
24.46
73
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
24.19
74
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
23.82
74
STK BLATNÉ
23.82
76
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
23.60
77
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
23.16
78
ŠKST KARLOVA VES
23.06
79
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
22.98
80
MSTK TVRDOŠÍN
22.94
81
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
22.69
82
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
22.37
83
STO KLASOV
22.16
84
TZO BYTČA
22.00
85
STO VEĽKÝ BIEL
20.62
86
STO SPOJE IVANKA
20.27
87
STO SPOJE IVANKA
19.95
87
OŠK SLOVENSKÝ GROB
19.95
87
ŠKST BOŠANY
19.95
90
OŠK SLOVENSKÝ GROB
19.91
91
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
19.87
92
STO SPOJE IVANKA
19.61
93
MSK ČADCA
19.28
94
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
19.07
94
TJ GASTO GALANTA
19.07
96
KAC JEDNOTA KOŠICE
18.82
97
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.61
98
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
18.53
99
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
18.27
100
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
18.10
101
STO SVÄTÝ JUR
18.04
102
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
17.95
103
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
17.64
104
STO SVÄTÝ JUR
17.39
104
STO SVÄTÝ JUR
17.39
106
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
17.15
106
KST PLUS40 TREBIŠOV
17.15
106
ŠKST MICHALOVCE
17.15
109
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
17.05
110
ŠKST BOŠANY
16.76
111
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
16.73
112
ŠKST BOŠANY
16.57
113
ŠKST KARLOVA VES
16.21
114
MSK ČADCA
16.11
115
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
15.98
116
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
15.60
117
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
15.57
118
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
15.37
119
TJ POKROK KOMÁRNO
15.31
120
STK BLATNÉ
14.99
121
ŠKST RUŽOMBEROK
14.82
122
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
14.72
123
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
14.59
124
STK LUČENEC - KALINOVO
14.50
125
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
14.31
126
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
14.23
127
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
14.22
128
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
14.16
129
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
13.86
129
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
13.86
131
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
13.85
132
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
13.61
132
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
13.61
132
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
13.61
135
STO SVÄTÝ JUR
13.53
136
MSK ČADCA
13.36
137
MSK ČADCA
13.18
138
ŠKST RUŽOMBEROK
12.90
138
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
12.90
140
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
12.52
141
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
12.23
142
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
11.50
142
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
11.50
142
ŠKST HUMENNÉ
11.50
145
KST RAKSIT
11.47
146
ŠKST MICHALOVCE
11.33
147
KERAMING TRENČÍN
9.67
148
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
9.58
149
MŠK ŽIAR/HRONOM
9.50
150
KERAMING TRENČÍN
9.29
151
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
9.20
151
OŠK SLOVENSKÝ GROB
9.20
153
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
8.98
154
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
8.72
155
KST PLUS40 TREBIŠOV
8.61
156
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
8.28
157
TJ NIŽNÁ
8.13
158
TRNÁVKA BRATISLAVA
8.00
159
OŠK BETLANOVCE
7.43
160
KST DRIVE TR. JASTRABIE
7.01
161
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
6.92
162
TJ POKROK KOMÁRNO
6.43
163
STO SVÄTÝ JUR
6.09
164
ŠKST BOŠANY
5.70
165
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
5.60
166
STK BLATNÉ
5.57
167
STO VEĽKÝ BIEL
5.40
168
STO KLASOV
5.24
169
STK BLATNÉ
5.22
170
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
5.16
170
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
5.16
172
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
5.07
173
KST DRIVE TR. JASTRABIE
5.06
174
KST DRIVE TR. JASTRABIE
4.91
174
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
4.91
174
KST RAKSIT
4.91
174
TJ POKROK KOMÁRNO
4.91
178
ŠK STO DOHŇANY
4.71
179
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
4.62
179
ŠKST KARLOVA VES
4.62
179
STO VEĽKÝ BIEL
4.62
182
TTC BRUCK / LEITHA
4.54
183
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
4.34
184
OKST REGMONT HRAŇ
4.19
185
KST DRIVE TR. JASTRABIE
4.16
186
ŠK ŽITAVANY
4.11
187
STK BLATNÉ
4.06
188
STKM PODLAVICE
4.02
189
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
3.98
190
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.62
190
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.62
190
STKM PODLAVICE
3.62
190
MŠK ŽIAR/HRONOM
3.62
190
MSK MALACKY
3.62
190
MŠK ŽIAR/HRONOM
3.62
190
MSK MALACKY
3.62
190
MSK MALACKY
3.62
198
TJ GASTO GALANTA
3.60
199
MSK MALACKY
3.58
200
ŠKST SOKOL VOJČICE
3.56
200
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
3.56
202
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
3.55
203
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
3.54
204
MSTK LEOPOLDOV
3.48
204
PST STUPAVA
3.48
206
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
3.35
207
ŠKST HUMENNÉ
3.27
208
STK BLATNÉ
3.25
209
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
3.11
210
ŠK ŽITAVANY
2.93
211
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
2.91
212
STO VALALIKY
2.75
212
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
2.75
212
STO VALALIKY
2.75
215
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
2.74
216
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
2.67
217
ŠKST TOPOĽČANY
2.62
217
ŠKST BOŠANY
2.62
219
STO VEĽKÝ BIEL
2.61
220
MSK MALACKY
2.48
220
MSK MALACKY
2.48
220
MSTK LEOPOLDOV
2.48
223
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
2.36
224
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
2.31
225
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
2.08
226
ŠKST HUMENNÉ
1.98
227
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
1.88
227
TTC BELUŠA
1.88
229
PST STUPAVA
1.77
230
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
1.66
230
STC TJ ČAB
1.65
230
MKST NOVÁ DUBNICA
1.66
230
STC TJ ČAB
1.65
234
STC TJ ČAB
1.59
235
SK VYDRANY
1.57
236
MSK ČADCA
1.56
236
MSK ČADCA
1.56
236
MSK ČADCA
1.56
239
ŠKST HUMENNÉ
1.47
240
SK VYDRANY
1.36
240
PST STUPAVA
1.36
242
STO SVÄTÝ JUR
1.09
243
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.00
244
TJ GASTO GALANTA
0.97
244
STO VEĽKÝ BIEL
0.97
244
STK PATA
0.97
244
STK PATA
0.97
248
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
0.88
249
STK STARÁ TURÁ
0.72
249
STK STARÁ TURÁ
0.72
251
STK VEĽKÉ UHERCE
0.63
282
MSK ČADCA
2.14
283
MSK ČADCA
2.14
284
ŠKST HUMENNÉ
2.12
285
STK STARÁ TURÁ
1.75
286
STK STARÁ TURÁ
1.75
287
SK VYDRANY
1.72
288
PST STUPAVA
1.72
289
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.64
290
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.64
291
STO SVÄTÝ JUR
1.61
292
STK VEĽKÉ UHERCE
1.53
293
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
1.45
294
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.37
295
STK PATA
1.32
296
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
1.32
297
STO VEĽKÝ BIEL
1.32
298
TJ GASTO GALANTA
1.32
299
STK PATA
1.32
300
TJ STO SLOVENSKÁ VES
1.28
301
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
0.97