1.7.2019

1
ŠKST TOPOĽČANY
375.47
2
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
271.95
3
SK KARPATIA PRIEVIDZA
264.07
4
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
240.16
5
ŠKST MICHALOVCE
188.16
6
ŠKST TOPOĽČANY
186.01
7
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
179.89
8
MSK ČADCA
170.14
9
STK LUČENEC - KALINOVO
152.89
10
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
133.48
11
ŠK PRIEVIDZA
130.16
12
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
128.94
13
ŠK ŠOG NITRA
119.92
14
KST RAKSIT
115.65
15
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
115.17
16
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
105.78
17
TJ GASTO GALANTA
93.42
18
STO VALALIKY
92.54
19
ŠK ŠOG NITRA
88.23
20
STO VEĽKÝ BIEL
84.21
21
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
78.81
22
MSK ČADCA
77.62
23
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
77.18
24
ŠK ŠOG NITRA
74.07
25
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
73.04
26
ŠK ŠOG NITRA
72.75
26
STK LUČENEC - KALINOVO
72.75
28
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
69.89
29
STK RYBNÍK
69.53
30
ŠK ŠOG NITRA
69.46
31
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
66.18
32
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
65.76
33
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
64.31
34
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
45.94
35
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
42.23
36
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
41.64
37
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
40.65
37
ŠK ŠOG NITRA
40.65
39
STO VALALIKY
39.80
40
MSTK TVRDOŠÍN
39.69
41
KST RAKSIT
38.35
41
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
38.35
43
ŠKST RUŽOMBEROK
38.06
43
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
38.06
43
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
38.06
43
STKM PODLAVICE
38.06
43
ŠKST HUMENNÉ
38.06
48
STO VALALIKY
35.99
49
KST RAKSIT
35.51
50
ŠKST HUMENNÉ
35.44
50
STK HRONOVCE
35.44
52
TTC ANGERN (AUT)
35.14
53
ŠKST KARLOVA VES
34.18
53
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
34.18
55
SŠK POPROČ
33.96
56
TJ GASTO GALANTA
32.77
57
MSK ČADCA
31.67
58
STO SPOJE IVANKA
31.63
59
STO VALČA
31.57
60
STK BLATNÉ
30.48
61
ŠKST TOPOĽČANY
30.29
62
ŠKST HUMENNÉ
29.49
63
OŠK SLOVENSKÝ GROB
29.00
63
STKM PODLAVICE
29.00
63
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
29.00
63
ŠKST HUMENNÉ
29.00
63
STK BLATNÉ
29.00
63
TZO BYTČA
29.00
63
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
29.00
63
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
29.00
71
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
28.89
71
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
28.89
73
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
28.06
74
ŠKST RUŽOMBEROK
27.90
75
STO SPOJE IVANKA
27.66
76
ŠKST TOPOĽČANY
27.55
77
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
26.99
78
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
26.79
79
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
26.63
80
STO VEĽKÝ BIEL
26.56
81
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
26.17
82
KAC JEDNOTA KOŠICE
26.04
83
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
25.62
84
TJ NIŽNÁ
25.10
85
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
24.94
86
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
24.34
87
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
23.96
88
MSTK TVRDOŠÍN
23.88
89
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
22.83
90
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
22.23
91
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
22.16
92
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
22.12
92
ŠKST HUMENNÉ
22.12
94
STO SPOJE IVANKA
21.73
94
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
21.73
96
STO SVÄTÝ JUR
20.59
97
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
20.37
98
STO SVÄTÝ JUR
20.33
99
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
20.30
99
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
20.30
99
STK LUČENEC - KALINOVO
20.30
99
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
20.30
103
STO SVÄTÝ JUR
20.01
103
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
20.01
105
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
19.92
106
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
19.72
107
STK LUČENEC - KALINOVO
19.69
108
MSK ČADCA
18.32
109
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
18.04
110
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
17.69
111
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
17.66
112
MSK ČADCA
17.59
113
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
17.44
114
KST RAKSIT
17.37
115
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
17.20
116
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
16.67
117
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
16.16
118
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
15.93
118
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
15.93
120
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
15.91
120
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
15.91
122
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
15.14
123
KST PLUS40 TREBIŠOV
14.98
124
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
14.57
125
STO SPOJE IVANKA
14.47
126
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
14.39
127
OŠK SLOVENSKÝ GROB
14.34
128
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
14.15
129
ŠKST BOŠANY
14.08
130
STO VEĽKÝ BIEL
13.88
130
ŠKST MICHALOVCE
13.88
130
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
13.88
133
MSK ČADCA
13.81
133
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
13.81
133
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
13.81
133
MSK ČADCA
13.81
137
MSK MALACKY
13.78
137
MSK MALACKY
13.78
139
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
13.73
140
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
13.58
141
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
13.33
142
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
13.22
143
SK VYDRANY
13.16
144
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
13.13
145
MSK ČADCA
12.93
146
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
12.81
147
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
12.76
148
ŠKST BOŠANY
12.64
149
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
12.40
150
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
12.19
151
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
12.02
152
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
11.92
153
SK VYDRANY
11.82
154
ŠKST MICHALOVCE
11.66
155
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
11.60
156
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
11.51
157
ŠKST BOŠANY
11.32
158
ŠKST HUMENNÉ
10.95
158
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
10.95
160
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
10.94
161
STO SVÄTÝ JUR
10.77
162
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
10.75
162
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
10.75
164
STK ZBEREKO KOŠICE
10.67
165
ŠKST RUŽOMBEROK
10.66
166
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
10.32
167
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
10.08
168
OŠK SLOVENSKÝ GROB
9.95
169
ŠKST KARLOVA VES
9.94
170
GEOLÓG ROŽŇAVA
9.91
171
TJ POKROK KOMÁRNO
9.87
172
STK PC TRENČ.TEPLÁ
9.83
172
STC TJ ČAB
9.83
174
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
9.45
175
ŠKST RUŽOMBEROK
9.40
176
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
9.18
177
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
9.08
178
STŠK OBEC HRABUŠICE
8.48
179
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
8.31
180
STK ZBEREKO KOŠICE
8.19
181
ŠKST HUMENNÉ
7.61
182
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
7.46
183
KERAMING TRENČÍN
7.28
184
KST DRIVE TR. JASTRABIE
7.26
185
KST DRIVE TR. JASTRABIE
7.10
186
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
7.06
186
ŠKST BOŠANY
7.06
186
STC TJ ČAB
7.06
186
STC TJ ČAB
7.06
186
MKST NOVÁ DUBNICA
7.06
186
STK PC TRENČ.TEPLÁ
7.06
186
STK VEĽKÉ UHERCE
7.06
186
MKST NOVÁ DUBNICA
7.06
186
STC TJ ČAB
7.06
195
KST RAKSIT
7.00
196
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
6.96
197
KAC JEDNOTA KOŠICE
6.37
197
ŠKST BOŠANY
6.37
199
GEOLÓG ROŽŇAVA
6.35
199
GEOLÓG ROŽŇAVA
6.35
201
MKST NOVÁ DUBNICA
6.02
201
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
6.02
201
MKST NOVÁ DUBNICA
6.02
201
STK VEĽKÉ UHERCE
6.02
201
MŠO ŠTÚROVO
6.02
201
STK PC TRENČ.TEPLÁ
6.02
201
STK STARÁ TURÁ
6.02
201
STK VEĽKÉ UHERCE
6.02
209
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
5.73
210
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
5.71
211
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
5.69
212
ŠKST HUMENNÉ
5.38
212
STK ZBEREKO KOŠICE
5.38
214
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
5.31
214
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
5.31
214
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
5.31
214
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
5.31
218
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
5.01
219
ŠKST BOŠANY
4.79
220
MSK ČADCA
4.78
221
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
4.60
221
MSK ČADCA
4.60
221
MSK ČADCA
4.60
224
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
4.58
224
STO VALČA
4.58
224
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
4.58
224
MSTK TVRDOŠÍN
4.58
228
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
4.51
229
STO KLASOV
4.47
230
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
4.45
231
OKST REGMONT HRAŇ
4.39
232
MŠK ŽIAR/HRONOM
4.00
233
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
3.96
233
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
3.96
235
TJ POKROK KOMÁRNO
3.92
236
ŠKST HUMENNÉ
3.85
236
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
3.85
236
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
3.85
236
ŠKST HUMENNÉ
3.85
236
OKST REGMONT HRAŇ
3.85
241
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
3.81
242
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
3.73
243
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
3.67
243
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
3.67
245
ŠK ŽITAVANY
3.61
246
STO SVÄTÝ JUR
3.58
247
SST EUROMILK DUN.STREDA
3.56
247
SOKOL SKALICA
3.56
247
STO VEĽKÝ BIEL
3.56
250
OŠK BETLANOVCE
3.35
251
STK BOJNIČKY
3.24
252
PST STUPAVA
3.10
253
MŠK ŽIAR/HRONOM
3.09
254
MSK MALACKY
3.06
255
TJ POKROK KOMÁRNO
3.00
255
KST RAKSIT
3.00
255
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
3.00
258
KERAMING TRENČÍN
2.99
258
ŠK STO DOHŇANY
2.99
260
KST DRIVE TR. JASTRABIE
2.95
261
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
2.92
262
MŠK ŽIAR/HRONOM
2.90
262
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.90
264
ŠK ŽITAVANY
2.64
264
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
2.64
264
STK RYBNÍK
2.64
267
MSK MALACKY
2.63
268
MSK MALACKY
2.54
269
PST STUPAVA
2.48
269
STK BOJNIČKY
2.48
269
OŠK SLOVENSKÝ GROB
2.48
272
STKM PODLAVICE
2.22
273
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
2.16
274
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
2.10
274
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
2.10
276
MSK MALACKY
2.00
276
STKM PODLAVICE
2.00
276
MSK MALACKY
2.00
276
MŠK ŽIAR/HRONOM
2.00
280
MSK MALACKY
1.97
281
ŠKST SOKOL VOJČICE
1.96
281
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
1.96
283
MSTK LEOPOLDOV
1.92
284
PST STUPAVA
1.67
285
STO VALALIKY
1.52
285
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
1.52
285
STO VALALIKY
1.52
288
ŠKST TOPOĽČANY
1.45
289
MSTK LEOPOLDOV
1.37
289
MSK MALACKY
1.37
291
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
1.04
292
KST DRIVE TR. JASTRABIE
0.78
293
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
0.73
294
ŠKST HUMENNÉ
0.37
294
ŠKST HUMENNÉ
0.37
296
TTC BRUCK / LEITHA
0.33
296
STO SVÄTÝ JUR
0.33
296
PST STUPAVA
0.33