1.1.2018

1
SK VYDRANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA
349.72
2
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
327.80
3
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
233.54
4
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
203.38
5
MSK ČADCA
168.02
6
MSTK TVRDOŠÍN
156.39
7
STO MOKRANCE/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
140.37
8
MSK ČADCA
135.55
9
MSTK TVRDOŠÍN
124.69
10
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
115.20
11
STO VALALIKY
113.64
12
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
113.50
13
ŠKST RUŽOMBEROK
103.43
14
ŠKST RUŽOMBEROK
103.30
15
STO VALALIKY
97.38
16
ŠKST RUŽOMBEROK
96.60
17
ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA
88.65
18
SK VYDRANY/ŠKST KARLOVA VES
85.67
19
ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA
82.21
20
STK RYBNÍK
82.12
21
ŠKST MICHALOVCE
74.57
22
HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE/ŠKST BOŠANY
72.63
23
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
71.18
24
ŠK PRIEVIDZA/ŠK ŠOG NITRA
66.11
25
JAVORINKA LEVOČA/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
65.29
26
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
63.98
27
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
59.00
28
MKST V. KAPUŠANY
54.66
29
ŠKST KARLOVA VES
53.00
29
ŠKST KARLOVA VES
53.00
31
ŠK ŠOG NITRA/STK 1.ZŠ VRÁBLE
51.95
32
STK RYBNÍK
50.48
33
STARÁ BYSTRICA
50.14
34
ŠKST RUŽOMBEROK
49.90
35
ŠKST RUŽOMBEROK
48.65
35
ŠKST RUŽOMBEROK
48.65
37
MSK ČADCA
48.40
38
ŠKST RUŽOMBEROK
46.93
39
ŠKST MICHALOVCE
45.89
40
ŠKST KARLOVA VES
45.16
41
ŠKST SOKOL VOJČICE
44.70
42
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
44.66
43
MŠK ŽIAR/HRONOM
44.44
44
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
43.90
45
ŠK VETERÁN POPRAD
41.43
46
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
40.99
47
TTC MAJCICHOV
40.60
48
MSTK SABINOV
39.68
49
ŠKST RUŽOMBEROK
39.37
50
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
38.57
51
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
38.36
52
MSK ČADCA
38.11
53
STK SOKOL STRÁNSKE
37.84
54
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
37.66
55
STO VALČA
37.44
55
STO VALČA
37.44
57
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ/1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
36.67
58
STO SPOJE IVANKA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
36.61
59
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
36.50
60
KST RAKSIT
35.50
61
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
35.29
62
ŠKST HUMENNÉ
34.44
63
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
33.58
64
ŠKST HUMENNÉ
33.43
65
STO VALČA
33.31
66
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
32.35
67
ŠKST KARLOVA VES
31.52
68
ŠK PRIEVIDZA
30.84
68
ŠK ŠOG NITRA
30.84
70
OKST DUBY PARCHOVANY/KST PLUS40 TREBIŠOV
29.39
71
STK PC TRENČ.TEPLÁ
28.91
72
ŠK PRIEVIDZA
28.76
72
ŠK PRIEVIDZA
28.76
74
STK ZBEREKO KOŠICE
27.87
75
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
26.44
76
STK ZBEREKO KOŠICE
25.75
77
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
25.54
78
OŠK ZAVAR
25.50
79
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
25.31
80
GEOLÓG ROŽŇAVA
25.10
81
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
25.09
82
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
24.88
82
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
24.88
84
MSK ČADCA
24.62
85
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
24.60
86
STO VALALIKY
24.38
87
OŠK LOKCA
23.75
88
GEOLÓG ROŽŇAVA
23.61
88
STO VALČA
23.61
88
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV/ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
23.61
88
GEOLÓG ROŽŇAVA
23.61
88
GEOLÓG ROŽŇAVA
23.61
88
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
23.61
88
STO VALALIKY
23.61
95
ŠKST HUMENNÉ
23.57
96
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
23.29
97
ŠKST RUŽOMBEROK
23.12
97
ŠK ŠOG NITRA
23.12
99
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
23.02
100
ŠKST MICHALOVCE
22.89
101
TJ SOKOL JAKUBANY
22.67
102
STK LUČENEC - KALINOVO
22.47
103
ŠKST KARLOVA VES
21.31
104
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
21.16
105
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
20.71
105
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
20.71
107
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
20.30
108
MSK MALACKY
19.72
109
STO VALALIKY
18.71
110
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
16.41
111
STK LUČENEC - KALINOVO
14.37
112
STK 1.ZŠ VRÁBLE
13.79
113
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
13.08
114
MSK MALACKY
12.39
115
STO SPOJE IVANKA
12.28
116
MSK ČADCA
12.25
117
GEOLÓG ROŽŇAVA
12.03
118
STKM PODLAVICE/DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
11.76
118
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
11.76
120
STK ZBEREKO KOŠICE
11.12
121
ŠK LOZORNO
11.08
122
STO SPOJE IVANKA
10.86
123
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
9.85
123
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
9.85
123
STO ROSINA/MSK ČADCA
9.85
126
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
9.28
127
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
8.96
128
STK PROPRIA KÚTY
8.67
128
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
8.67
130
STK ZBEREKO KOŠICE
8.42
131
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
8.19
132
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
8.17
132
MSK ČADCA
8.17
132
MSK ČADCA
8.17
132
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
8.17
132
MSK ČADCA
8.17
137
STK ZBEREKO KOŠICE
7.58
138
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
7.30
139
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
7.19
140
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.87
141
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
6.68
142
ÚDER MALÁ MAČA
6.24
143
STK 1.ZŠ VRÁBLE
6.19
143
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
6.19
143
ŠKST KARLOVA VES
6.19
146
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
6.11
147
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
5.51
148
STO VALALIKY
5.42
149
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY/OSK KRAKOVANY
5.37
150
MSK MALACKY
5.13
150
STO SPOJE IVANKA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
5.13
150
STK LUČENEC - KALINOVO
5.13
150
MSK MALACKY
5.13
150
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
5.13
155
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/STK RADOĽA
5.10
156
SK VYDRANY
5.09
157
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
4.85
158
ŠKST KARLOVA VES
4.79
158
GASTO METALFIN GALANTA
4.79
160
STO VEĽKÉ ÚĽANY
4.78
161
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
4.75
162
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
4.71
163
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
4.63
164
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
4.61
165
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
4.23
165
GASTO METALFIN GALANTA
4.23
165
STO VEĽKÝ BIEL
4.23
168
STO VEĽKÝ BIEL
4.06
169
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.94
170
GASTO METALFIN GALANTA
3.86
171
MKST V. KAPUŠANY
3.42
172
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
3.31
173
MSTK LEOPOLDOV
3.14
174
SOKOL SKALICA
3.01
175
SŠK POPROČ
2.72
176
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
2.63
177
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
2.60
178
STO VALALIKY
2.17
178
ŠKST KARLOVA VES
2.17
178
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
2.17
178
GEOLÓG ROŽŇAVA
2.17
182
SOKOL SKALICA
2.16
183
STK SENEC
2.11
184
SŠK POPROČ
1.88
185
GASTO METALFIN GALANTA
0.95
185
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
0.95